Cukiernia Z. Sankiewicz z sukcesem łączy tradycję z nowoczesnością - i chyba przede wszystkim rodzinę.

Nasza cukiernia to nasze życie. Towarzyszy nam na codzień oraz od święta: wesela dzieci, urodziny wnuków, Wigilia… Zawsze z rodziną i naszymi słodkościami

Roma i Zbigniew Sankiewicz, to od nich wszystko się zaczęło.

Historia

Nasza cukiernia powstała z pasji do tworzenia niezapomnianych, domowych - a więc naturalnych, najlepszych wyrobów cukierniczych, oraz chęci zachwycania bliskich coraz to nowymi, doskonalszymi przepisami.

Pierwsze wypieki wypełniały znakomitym zapachem tylko rodzinny dom Romy i Zbigniewa Sankiewicz, ale szybko domowe zauroczenie Pani domu do tworzenia słodkich wypieków, zmieniło się w styl życia całej rodziny. Dziś nad sukcesem naszej cukierni pracują dwa pokolenia rodziny Sankiewicz, a trzecie - spogląda na ręce starszych wspinając się na palcach, obok cukierniczych stołów.

Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych przepisów, lecz ciągle pozostajemy blisko tradycji i naturalności.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży cukierniczej i lodziarskiej, oraz nie zamykanie się na rynek nowych technologii, nasze wyroby nieprzerwanie zachwycają smakiem i wyglądem, stale powiększając grono naszych stałych klientów. Stałe kontrolowanie i dobór tylko naturalnych, najlepszych surowców do produkcji naszych tortów, ciast i ciasteczek gwarantuje smak zawsze "jak u mamy" - a ciągłe zdobywanie nowych umiejętności przez naszych pracowników, gwarantuje wspaniałe wykończenie naszych wyrobów, czym zadowolimy najbardziej wyszukane gusta.

No właśnie, nie można zapomnieć o gronie naszych pracowników które od kilku lat prawie wcale nie uległo zmianie - od ich wiedzy I zaangażowania zależy przecież jakość towaru - a od atmosfery jaką wprowadzają szefowie zależy „jakość” pracowników. Dbamy więc o relacje z ludźmi w cukierni - znamy się prawie jak rodzina - jednocześnie nie zapominając że cały czas jesteśmy w pracy.

Wyróżnienia i nagrody

W naszej firmie bardziej od zdobywanych nagród liczy się zadowolenie klientów - to właśnie dobre opinie naszych wyrobów są dla nas największą nagrodą. Sądząc że „dobre, nie potrzebuje rozgłosu, i tak zostanie zauważone” różne konkursy są dla nas na dalszym planie, ale jeśli już w nich uczestniczymy to zawsze stajemy na podium!

Piszą o nas

Uroczyste otwarcie Banku Spółdzielczego w Sztumie - Filia Mikołajki Pomorskie

2014-03-03

W dniu 03 marca 2014 odbyło się uroczyste otwarcie Banku Spółdzielczego w Sztumie , Filia Mikołajki Pomorskie, który zmienił dotychczasowa siedzibę.

Po uroczystym otwarciu poczęstowano przybyłych gości symboliczną lampką szampana oraz wspaniałym tortem

Źródło: mikolajkipomorskie.pl

597 lecie Sztumu

2013-09-08

Ogromny tort na 597 urodziny Sztumu burmistrz Leszek Tabor podzielił na dziedzińcu sztumskiego Zamku.

Burmistrz Leszek Tabor i przewodniczący Rady Miejskiej Czesław Oleksiak złożyli sztumianom życzenia, wspólnie odśpiewano też gromkie "Sto lat" na cześć mieszkańców miasta i gminy. Potem podzielono tort, przygotowany przez cukiernię "Sankiewicz". Ci, którzy go spróbowali, twierdzą, że był wyśmienity.

Źródło: sztum.naszemiasto.pl

Miss Powiśla i Żuław

2013-04-26

Sponsor Miss Powiśla i Żuław 2013

Cukiernik roku 2011

2011-09-08

Cukiernia Sankiewicz Cukiernią Pomorza roku 2011

We wrześniu 2011 odbyła się kolejna edycja konkursu Gastronom Pomorza. Z zmaganiam o miano najlepszego gastronoma w poszczególnych kategoriach mogły ubiegać się wszelkie cukiernie, restauracje, puby, kluby nocne oraz hotele z województwa pomorskiego. Główną zaletą udziału w tego typu konkursie jest niewątpliwie duży prestiż jaki daje już samo uczestnictwo pośród grona najbardziej znanych restauratowów naszego regionu, oraz promowanie regionalnych produków na szerszą skalę. W kategorii Najlepsza Cukiernia wygrała Cukiernia Z. Sankiewicz ze Sztumu.